Myymälät ja aukioloajat

Tervetuloa KuumaLähteen myymälöihin tutustumaan laajaan ulkoporeallasvalikoimaamme, hankkimaan vedenhoitotuotteita ja allastarvikkeita tai vain kertomaan kuulumisesi ja juomaan kupposen kahvia kanssamme.

Myymälöissämme tarjoamme rentouttavat ja rauhalliset puitteet kokeilla altaitamme. Kokeileminen todella kannattaa, sillä siten saat parhaan kuvan esimerkiksi altaan koosta, käytöstä ja hierontatehoista. Jos haluat tulla kokeilemaan altaitamme, ota yhteyttä meihin joko puhelimitse tai alla olevan lomakkeen kautta! Kokeilu on täysin maksutonta.

Vantaan myymälä

Petikontie 6
01720 Vantaa

Ma–pe klo 10–18
La klo 10–15

Myymälä suljettu pyhäinpäivänä 30.10.

Petikon myymälä
puh. 020 7710 803 (0,0835 €/min)

Vaihde
puh. 020 7710 800 (0,0835 €/min)

Kuumalähteen Petikon myymälä Vantaalla

Laukaan esittelypiste

Arwidssonintie 17
41340 Laukaa

Soita ja sovi esittely!

puh. 020 7710 811 (0,0835 €/min)

Puhelinvaihde

Huolto
Ma–pe klo 9–17
puh. 020 7710 810 (0,0835 €/min)

Vaihde
Ma-pe klo 10–18
La klo 10–15
puh. 020 7710 800 (0,0835 €/min)

Sähköposti

Asiakaspalvelu
asiakaspalvelu@kuumalahde.fi

Huolto
huolto@kuumalahde.fi

Yhteydenottolomake

    Haluan tilata uutiskirjeen

    Yhteystiedot

    Mikko Kotiranta 
    Myynti
    020 7710 806
    mikko@kuumalahde.fi

    Timo Kuva
    Liiketoimintajohtaja
    020 7710 811
    timo@kuumalahde.fi

    Katja-Maria Tiittanen
    Markkinointi ja myynti
    020 7710 804
    katja@kuumalahde.fi

    Niclas Santala
    Huolto
    020 7710810
    huolto@kuumalahde.fi

    Patrik Santala 
    Sesonkimyynti (Kesä/viikonloppu)
    +358 400 407 917
    patrik@kuumalahde.fi