Myymälät ja aukioloajat

Tervetuloa KuumaLähteen myymälöihin tutustumaan laajaan ulkoporeallasvalikoimaamme, hankkimaan vedenhoitotuotteita ja lisävarusteita tai vain kertomaan kuulumisesi ja juomaan kupposen kahvia kanssamme.

Myymälöissämme tarjoamme rentouttavat ja rauhalliset puitteet kokeilla altaitamme. Kokeileminen todella kannattaa, sillä siten saat parhaan kuvan esimerkiksi altaan koosta, käytöstä ja hierontatehoista. Jos haluat tulla kokeilemaan altaitamme, ota yhteyttä meihin joko puhelimitse tai alla olevan lomakkeen kautta! Kokeilu on täysin maksutonta.

 

Espoon myymälä

Nihtisillankuja 6
02630 Espoo (Kilo)

Ma–pe klo 10–18
La klo 10–15

puh. 020 7710 800

 

Laukaan myymälä

Arwidssonintie 17
41340 Laukaa

Ma–pe klo 14–17
sekä sopimuksen mukaan

puh. 020 7710 800

 

Puhelinvaihde

Huolto
Ma–pe klo 9–17
puh. 020 7710 810

Vaihde
Ma-pe klo 10–18
La klo 10–15
puh. 020 7710 800

 

Ota yhteyttä!





Haluan tilata uutiskirjeen
Ottakaa minuun yhteyttä



Yhteystiedot


Henri Savolainen
Myyntipäällikkö
020 7710 805
henri@kuumalahde.fi
Katja-Maria Tiittanen
Liiketoimintajohtaja
020 7710 804
katja@kuumalahde.fi
Sonja Savo
Markkinointiassistentti
Opintovapaalla
Jani Ruusinen
Huoltoneuvoja
020 7710 811 huolto@kuumalahde
jani@kuumalahde.fi
Sami Laine
Huoltomies
020 7710 810
huolto@kuumalahde.fi
Niclas Santala
Huoltomies
020 7710 810
huolto@kuumalahde.fi
Tommi Tiittanen
Toimitusjohtaja
020 7710 818
tommi@kuumalahde.fi
Kari Tiittanen
020 7710 801
kari@kuumalahde.fi
Tapani Kangasniemi
Myyjä, Varsinais-Suomi
0400 537 929
tapsa@nautijarentoudu.fi



contact.php