Yhteystiedot

Myymälät2018-08-09T14:30:38+00:00

Myymälät ja aukioloajat

Tervetuloa KuumaLähteen myymälöihin tutustumaan laajaan ulkoporeallasvalikoimaamme, hankkimaan vedenhoitotuotteita ja lisävarusteita tai vain kertomaan kuulumisesi ja juomaan kupposen kahvia kanssamme.

Myymälöissämme tarjoamme rentouttavat ja rauhalliset puitteet kokeilla altaitamme. Kokeileminen todella kannattaa, sillä siten saat parhaan kuvan esimerkiksi altaan koosta, käytöstä ja hierontatehoista. Jos haluat tulla kokeilemaan altaitamme, ota yhteyttä meihin joko puhelimitse tai alla olevan lomakkeen kautta! Kokeilu on täysin maksutonta.

HUOMIO!

Espoon myymälä on muuttanut uuteen suureen SpaExpo-myymälään Vantaan Petikkoon. Tervetuloa tutustumaan uuteen myymälään!

Vantaan myymälä

Petikontie 6
01720 Vantaa

Ma–pe klo 10–18
La klo 10–15

puh. 020 7710 800

Laukaan myymälä

Arwidssonintie 17
41340 Laukaa

Ma–pe klo 14–17
sekä sopimuksen mukaan

puh. 020 7710 800

Kaarinan myymälä

Kairiskulmantie 10
20760 Piispanristi (Kaarina)

Ma-pe klo 10-16 tai sopimuksen mukaan

(Tapani Kangasniemi: 0400 537929)

Puhelinvaihde

Huolto
Ma–pe klo 9–17
puh. 020 7710 810

Vaihde
Ma-pe klo 10–18
La klo 10–15
puh. 020 7710 800

Yhteydenottolomake

Haluan tilata uutiskirjeen

Yhteystiedot

KuumaLähde-ulkoporealtaat henkilöstö

Henri Savolainen
Myyntipäällikkö

020 7710 805
henri@kuumalahde.fi

KuumaLähde-ulkoporealtaat henkilöstö

Katja-Maria Tiittanen
Liiketoimintajohtaja

020 7710 804
katja@kuumalahde.fi

Patrik Santala
Myynti

040 5116 416
patrik@kuumalahde.fi

Jani Ruusinen
Myynti/Huoltoneuvoja
020 7710 811
huolto@kuumalahde.fi
jani@kuumalahde.fi

KuumaLähde-ulkoporealtaat henkilöstö

Sami Laine
Huoltomies

020 7710 810
huolto@kuumalahde.fi

KuumaLähde-ulkoporealtaat henkilöstö

Niclas Santala
Huoltomies

020 7710 810
huolto@kuumalahde.fi

Tommi Tiittanen
Toimitusjohtaja

020 7710 818
tommi@kuumalahde.fi

KuumaLähde-ulkoporealtaat henkilöstö

Tapani Kangasniemi
Myyjä, Varsinais-Suomi

0400 537 929
tapsa@nautijarentoudu.fi