Myymälät ja aukioloajat

Lämpimästi tervetuloa myymälöihimme!

Ulkoporealtaita kannattaa tulla ehdottomasti katsomaan ja testaamaan paikan päälle. Testaamalla altaita, saat tuntuman siitä, kuinka syvällä sinä, puolisosi ja mahdollisesti lapset istuvat.

Ulkoporealtaiden hierontasuuttimet ovat myös erilaisia ja eri tehoisia. Jos haluat, että allas hoitaa oikein juuri sinun kehosi kipupisteitä, kannattaa hierontaa tulla ehdottomasti kokeilemaan.

Tervetuloa!

ESPOON MYYMÄLÄ

MA-PE klo 10-18, LA klo 10-15.
020 7710 800
Nihtisillankuja 6, 02630 Espoo (Kilo)

LAUKAAN MYYMÄLÄ

MA-PE klo 14-17 sekä sopimuksen mukaan.
020 7710 800
Arwidssonintie 17, 41340 Laukaa

PUHELINVAIHDE

Huolto: MA-PE klo 9-17 020 7710 810
Vaihde: MA-PE klo 10-18, LA klo 10-15 020 7710 800

 

OTA YHTEYTTÄ





Haluan tilata uutiskirjeen
Ottakaa minuun yhteyttä



Yhteystiedot


Henri Savolainen
Myyntipäällikkö
020 7710 805
henri@kuumalahde.fi
Katja-Maria Tiittanen
Liiketoimintajohtaja
020 7710 804
katja@kuumalahde.fi
Sonja Savo
Markkinointiassistentti
Opintovapaalla
Jani Ruusinen
Huoltoneuvoja
020 7710 811 huolto@kuumalahde
jani@kuumalahde.fi
Sami Laine
Huoltomies
020 7710 810
huolto@kuumalahde.fi
Niclas Santala
Huoltomies
020 7710 810
huolto@kuumalahde.fi
Tommi Tiittanen
Toimitusjohtaja
020 7710 818
tommi@kuumalahde.fi
Kari Tiittanen
020 7710 801
kari@kuumalahde.fi
Tapani Kangasniemi
Myyjä, Varsinais-Suomi
0400 537 929
tapsa@nautijarentoudu.fi



contact.php