Myymälät ja aukioloajat

Tervetuloa KuumaLähteen myymälöihin tutustumaan laajaan ulkoporeallasvalikoimaamme, hankkimaan vedenhoitotuotteita ja allastarvikkeita tai vain kertomaan kuulumisesi ja juomaan kupposen kahvia kanssamme.

Myymälöissämme tarjoamme rentouttavat ja rauhalliset puitteet kokeilla altaitamme. Kokeileminen todella kannattaa, sillä siten saat parhaan kuvan esimerkiksi altaan koosta, käytöstä ja hierontatehoista. Jos haluat tulla kokeilemaan altaitamme, ota yhteyttä meihin joko puhelimitse tai alla olevan lomakkeen kautta! Kokeilu on täysin maksutonta.

Vantaan myymälä

Petikontie 6
01720 Vantaa

Ma–pe klo 10–18
La klo 10–15

Olemme auki normaalisti

Pääsiäisen aukioloajat:

Myymälät suljettu: Pitkäperjantaina 10.4, sunnuntaina 12.4 sekä maanantaina 13.4. 

Lauantaina 11.4 Petikon myymälä on auki, tervetuloa!

Petikon myymälä
puh. 020 7710 803 (0,0835 €/min)

Vaihde
puh. 020 7710 800 (0,0835 €/min)

Vantaa Petikko KuumaLähde myymälä

Laukaan esittelypiste

Arwidssonintie 17
41340 Laukaa

Soita ja sovi esittely!

puh. 020 7710 811 (0,0835 €/min)

Puhelinvaihde

Huolto
Ma–pe klo 9–17
puh. 020 7710 810 (0,0835 €/min)

Vaihde
Ma-pe klo 10–18
La klo 10–15
puh. 020 7710 800 (0,0835 €/min)

Yhteydenottolomake

Haluan tilata uutiskirjeen

Yhteystiedot

Mikko Kotiranta 
Myynti

020 7710 806
mikko@kuumalahde.fi

Patrik Santala 
Sesonkimyynti (Kesä/viikonloppu)
0207710800
patrik@kuumalahde.fi

Timo Kuva
Liiketoimintajohtaja

020 7710 811
timo@kuumalahde.fi

Niclas Santala
Huolto

020 7710810
huolto@kuumalahde.fi

Katja-Maria Tiittanen
Markkinointi ja myynti

020 7710 804
katja@kuumalahde.fi

Tatu Linna
Markkinointisuunnittelija

020 7710 812
markkinointi@polarwell.fi